«Батьківське серце»

Добавлено: 11.12.2020 Переглянуто: 264

10 грудня 2020 року курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського, де відбулася урочиста церемонія вручення пам’ятної відзнаки «Батьківське серце» – всеукраїнський проект, який започаткували представники військово-цивільної спілки «Бойове братерство України» – Всеукраїнська спілка воїнів, безпосередніх учасників російсько-української війни: бойових офіцерів, солдатів, добровольців, волонтерів і капеланів, які мають прагнення та честь бути відданими Україні та служити інтересам її народу.

Як зазначають організатори, «Батьківське серце» – іменний пам’ятний кулон у вигляді серця. Його отримують діти, батьки яких загинули під час бойових дій на сході України, захищаючи її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність.