Відкриття інформаційної пам’ятної дошки Євгену Коновальцю з нагоди сторіччя створення Української військової організації у м. Полтава

Добавлено: 10.12.2020 Переглянуто: 250

09 грудня 2020 року курсанти Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь у церемонії відкриття інформаційної пам’ятної дошки Євгену Коновальцю з нагоди сторіччя створення Української військової організації (УВО).

Патріотична громадськість Полтавщини відзначає сторіччя з часу заснування Української військової організації та вшановує полковника Євгена Коновальця, який керував одним із найбоєздатніших підрозділів армії УНР – корпусом Українських Січових стрільців, у 1920 році очолив УВО, також став першим головою Організації українських націоналістів. Об’єднав у боротьбі за державність і галичан, і наддніпрянців. Водночас його постать стала своєрідним «містком» між двома поколіннями борців за незалежність України: генерацією Української революції 1917-1921 і повстанцями 1940-х. Метою даного заходу було військово-патріотичне виховання військовослужбовців та розуміння того, що головною метою УВО була підготовка українців до здобуття власної національної самостійної державності.

Теперішнє і майбутнє нашої держави залежить від наших сьогоденних дій та вчинків. Наше життя – в наших руках.

Слава Україні!!!