Щорічний футбольний турнір до Дня Збройних Сил України

Добавлено: 10.12.2020 Переглянуто: 882

9 грудня у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся футбольний турнір, присвячений Дню Збройних Сил України.

Майстерність, досвід, точні передачі, синхронізація всіх гравців між собою та сильний командний дух – ось такі асоціації виникають у вболівальників, коли команди - учасники футбольного турніру виходять на поле!

Проведення даного заходу вже стало традицією інституту. Цього року турнір відбувався між збірними командами факультетів та управління інституту.

Напружений хід футбольної боротьби визначив переможця. Потужна боротьба, у якій курсанти та офіцери інституту яскраво проявили свої здібності.

Призові місця розподілились цього разу таким чином:

І місце – команда управління інституту;

ІІ місце - команда факультету інформаційних технологій;

ІІІ місце – команда факультету телекомунікаційних систем;

ІV місце – команда факультету бойового застосування систем управління та зв’язку.

Кращим бомбардиром гри став підполковник Андрій ЛИТВИНЕНКО, звання кращий гравець заслужив солдат Олександр БОХОНЬКО, кращим голкіпером став Олексій ЧЕПРОС.

Усіх переможців та номінантів було нагороджено пам’ятними подарунками!

Долоні вболівальників ніколи не втомляться аплодувати нашим чемпіонам!

Доречі, сьогодні, 10 грудня, Всесвітній День футболу! Дорогі футболісти, бажаємо вам великого успіху і везіння, спортивної сили і витримки, вдалих футбольних і життєвих матчів. Нехай завжди вдається забивати красиві голи в ворота суперників, нехай завжди виходить все, до чого є прагнення, нехай життя буде цікавим, щасливим і захоплюючим! Зі святом!