У ВІТІ відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

Добавлено: 04.12.2020 Переглянуто: 681

Сьогодні, у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 29-ї річниці Збройних Сил України.

- Від імені командувача військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України та від себе особисто вітаю з прийдешнім святом та щиро бажаю вам козацької мужності, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд, - наголосив начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук.

Під час урочистостей начальник інституту генерал-майор Віктор ОСТАПЧУК нагородив особовий склад відзнаками Міністра оборони України, Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача військ зв’язку та кібербезпеки Збройних Сил України та грамотами й відзнаками від начальника інституту.

На завершення відбувся святковий концерт у виконанні оркестру Військового інституту.