До Дня пам’яті жертв Голодоморів у ВІТІ відбувся круглий стіл на тему: «Голодомор – засуджений злочин»

Добавлено: 28.11.2020 Переглянуто: 884

У суботу, 28 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів.

До Дня пам’яті жертв голодоморів у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся круглий стіл на тему: «Голодомор – засуджений злочин».

Завідувач музею Наталія Кравченко розповіла курсантам про трагічні події Голодомору 1932-1933 роках.

Під час заходу була представлена експозиція – образ української хати в роки Голодомору.

О 16:00 розпочалася загальнонаціональна хвилина мовчання до якої долучилися курсанти.

Голодомор – означає масове вбивство голодом. Цим словом українці називають національну катастрофу 1932-1933 років, яка забрала життя мільйонів людей.