УВАГА!!! ХІІІ науково-практична конференція відбудеться 3 грудня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у форматі online!                         12 грудня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою бойового застосування систем управління та зв'язку (спеціальність 253 Військове управління) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)

Прем’єрний показ художнього фільму “ФОРТЕЦЯ ХАДЖИБЕЙ»

Добавлено: 14.11.2020 Переглянуто: 221

13 листопада 2020 року. у кінотеатрі Національної спілки кінематографістів України відбувся Прем’єрний показ художнього фільму “ФОРТЕЦЯ ХАДЖИБЕЙ», на який мали змогу потрапити і курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Історичний пригодницький фільм «Фортеця Хаджибей» знято спільно Україною, Грузією та Туреччиною. Акторський склад також багатонаціональний. Режисером та співавтором сценарію став Костянтин Коновалов. Під робочою назвою «Пам'ять сонця» проект переміг у одному з пітчингів Держкіно та отримав 14 млн. грн., що складає приблизно половину загального бюджету. Знімали фільм на Одеській кіностудії. Прем’єрні покази пройдуть одночасно у Києві, Стамбулі, Тбілісі та Одесі.

Події фільму розгортаються у 18 столітті, розпал російсько-турецької війни. На боці османів воюють задунайські козаки. Якось до їхніх рук потрапляє цінна інформація. Листа із нею потрібно передати султану, а допомогти в цьому може Ахмет-паша із фортеці Хаджибей. Біда в тому, що днями цю фортецю захопили росіяни. Козак Андрій (Олександр Соколов) випадково знайомиться з донькою Ахмет-паші (Дерен Талу). Разом вони розробляють план як його викрасти.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.