31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

У інституті розпочато Первинну військово-професійну підготовку курсантів набору 2016 року

Добавлено: 31.07.2016 Переглянуто: 1427

Первинна військово-професійна підготовка курсантів набору 2016 року, яка буде проходити в польових умовах розпочнеться з 02.08 і триватиме до кінця серпня 2016 року, зазначив начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Степаненко Є.О. під час наради з керівним складом інституту, начальниками відділів та служб, командирами підрозділів після того, як із своїми заступниками перевірив та оглянув готовность польового табору до прийому першокурсників.

Головною метою проведення ПВПП є:

• підготовка першокурсника як солдата, здатного впевнено діяти на полі бою та вести вогонь зі стрелецької зброї;
  • фізично та морально адаптувати його до умов військової служби, створивши таким чином добре підгрунтя для оволодіння військовою кваліфікацією сержантського складу військ зв’язку;
  • підготовка курсантів до прийняття Військової присяги, яка відбудеться 3 вересня 2016 року після закінчення ПВПП.

Протягом перших 2-3 діб, після того, як прибули курсанти, яких зараховано до списків інституту безпосередньо на факультетах формувалися навчальні підрозділи і проводилися заняття з ознайомчого курсу, а саме офіцерами по роботі з особовим складом, начальниками навчальних курсів доводився керівний склад Збройних Сил України, військ зв’язку ЗС України, командний склад військового інституту. Майбутні офіцери-звязківці, а нині першокурсники звикали до військового розпорядку дня, вчилися шикуватися під час ранкового підйому, і смакувати якістю приготуванням їжі в їдальні навчального закладу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net