У інституті розпочато Первинну військово-професійну підготовку курсантів набору 2016 року

Добавлено: 31.07.2016 Переглянуто: 2623

Первинна військово-професійна підготовка курсантів набору 2016 року, яка буде проходити в польових умовах розпочнеться з 02.08 і триватиме до кінця серпня 2016 року, зазначив начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Степаненко Є.О. під час наради з керівним складом інституту, начальниками відділів та служб, командирами підрозділів після того, як із своїми заступниками перевірив та оглянув готовность польового табору до прийому першокурсників.

Головною метою проведення ПВПП є:

• підготовка першокурсника як солдата, здатного впевнено діяти на полі бою та вести вогонь зі стрелецької зброї;
  • фізично та морально адаптувати його до умов військової служби, створивши таким чином добре підгрунтя для оволодіння військовою кваліфікацією сержантського складу військ зв’язку;
  • підготовка курсантів до прийняття Військової присяги, яка відбудеться 3 вересня 2016 року після закінчення ПВПП.

Протягом перших 2-3 діб, після того, як прибули курсанти, яких зараховано до списків інституту безпосередньо на факультетах формувалися навчальні підрозділи і проводилися заняття з ознайомчого курсу, а саме офіцерами по роботі з особовим складом, начальниками навчальних курсів доводився керівний склад Збройних Сил України, військ зв’язку ЗС України, командний склад військового інституту. Майбутні офіцери-звязківці, а нині першокурсники звикали до військового розпорядку дня, вчилися шикуватися під час ранкового підйому, і смакувати якістю приготуванням їжі в їдальні навчального закладу.