Вітаємо із Днем автомобіліста!

Добавлено: 25.10.2020 Переглянуто: 613

Вітаємо всіх тих, для кого автомобіль став способом життя. Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом.

Дорогі автомобілісти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від вашої майстерності та якості роботи залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.

Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, а дома завжди чекають рідні та близькі!

У сучасному світі водійське посвідчення стає посвідченням особи. Тому вітаємо вас із всенародним святом автомобіліста!