День відкритих дверей онлайн: Вступ до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 24.10.2020 Переглянуто: 382

24 жовтня 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся черговий День відкритих дверей - online. Тематика цього тижня: Вступ до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

У Прямому ефірі на нашій офіційній Instagram - сторінці відбувся спільний ефір із представниками ВКСС ВІТІ - ТВО заступника начальника коледжу з морально-психологічного забезпечення – начальника групи морально-психологічного забезпечення підполковником Романом ЦИБУЛЬОВИМ та курсанткою Мариною НЕЧИПУРЕНКО. ВІТІ представляли постійні ведучі Прямих ефірів - Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій СІЛКО та курсантка Анастасія РУДНІЦЬКА. Під час ефіру представники навчальних закладів розповіли про тонкощі вступу та навчання у ВКСС, особливості проживання та розпорядку дня курсантів та відповіли на глядацькі запитання.

Переглянути запис Прямого ефіру ви можете за посиланням:

Онлайн трансляція

Хочемо нагадати нашим глядачам, що наша нова online-зустріч вже близько - 31 жовтня о 10.00 на офіційних сторінках інституту у Facebook та Instagram ми познайомимо вас із спеціальністю 125 Кібербезпека.

Залишайтесь вдома - зустрінемось online!

Телефони для додаткової інформації: (044) 256-22-80