УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Всеукраїнська акція НОК України «Олімпійська книга» завітала до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 19.10.2020 Переглянуто: 432


Представники Київського міського відділення НОК України передали комплекти олімпійської літератури у бібліотеку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Відбулась презентація книг на олімпійську тематику для студентів вузу, яку провів майстер спорту з гирьового спорту, триразовий чемпіон України, дворазовий чемпіон Кубків України, срібний призер Всесвітніх Ігор серед військовослужбовців Олександр Непомнящий.

Завдяки заходу курсанти мали змогу детально ознайомитись з виданнями присвячені Олімпійському руху, про який яскраво описано в книгах. Адже, основна мета акції «Олімпійська книга»- розвиток Олімпійського руху в Україні, пропаганда здорового способу життя та поширення ідей олімпізму! Також, у бібліотеці закладу створили «Олімпійський куточок», який наповнений великим різноманіттям олімпійської літератури.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх