День відкритих дверей онлайн: Знайомство зі спеціальністю 255 Озброєння та військова техніка

Добавлено: 17.10.2020 Переглянуто: 2131

За вікном дощить, а ми не припиняємо працювати для вас! Затишний та, як завжди цікавий, online – День відкритих дверей. Сьогодні ми познайомили наших глядачів: майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків із однією з найпрогресивніших та наймолодших спеціальностей ВІТІ: 255 Озброєння та військова техніка.

Ефір був насиченим не лише приємним спілкуванням із начальником кафедри Спеціальних інформаційних систем та робототехнічних комплексів факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку й курсантами – майбутніми фахівцями даної спеціальності, а й багатьма питаннями від майбутніх абітурієнтів.

Переглянути збережений Прямий ефір ви можете на наших офіційних сторінках у Facebook та Instagram:

Онлайн трансляція (від 17.10.2020)

До нових зустрічей онлайн!

31.10.2020 - Спеціальність 125 "Кібербезпека". Кафедра захисту інформації та кіберзахисту (онлайн)

Телефони для додаткової інформації: (044) 256-22-80