Привітання начальника інституту з нагоди Дня захисника України

Добавлено: 14.10.2020 Переглянуто: 309

Шановні колеги та бойові друзі!

Сьогодні хочу висловити свою повагу та подяку усім захисникам, що боронять та боронили кордони нашої Батьківщини у її східних регіонах. І мова йдеться не лише про мужніх чоловіків, адже серед тих, хто захищає наш спокій, є й тендітні дівчата, жінки, перед сміливістю яких ми схиляємо голови. Впевнений, що завдяки загальним зусиллям військових Збройних Сил України домівки нашого народу в надійних руках! Божої благодаті, дорогі захисники, прихильності долі, нехай ворожі кулі оминають, а ваші рідні радіють від кожної хвилини поряд з Вами. Від усього серця бажаю Вам стійкості, мужності, успіхів, матеріального благополуччя, любові, миру і добра!

Нехай кожен день наповнюється новими перемогами та здобутками.

З повагою,

начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор ОСТАПЧУК