31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Технологічна практика курсантів ВКСС ВІТІ

Добавлено: 10.10.2020 Переглянуто: 181

З 09 вересня по 07 жовтня у курсантів третього курсу Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут проходила технологічна практика. Курсанти проходили практику у військових частинах зв’язку, на базах зберігання, ремонту, утилізації, ремонтних майстернях та ВВНЗ згідно розподілу командувача військ зв’язку та кібербезпеки ЗС України.

Метою практики було набуття курсантами умінь та практичних навичок у виконанні технологічних операцій, технічного обслуговування та ремонту озброєння, військової техніки, апаратури зв’язку та АУВ, реалізація службових завдань військово-професійної діяльності за профілем майбутньої спеціальності. В ході практики курсанти набули практичного досвіду з експлуатації, ремонту та збереження озброєння та військової техніки, організації обліку, приймання та передавання техніки зв’язку, її списання, дотримання заходів безпеки та заходів з охорони навколишнього середовища.

Також курсанти ознайомились зі штатною структурою військових частин та підрозділів, в яких вони проходили практику, їх призначенням та покладними завданнями ознаємились та вивчили посадові осіб де проходили стажування. Також за весь період практики курсанти коледжу здобули вагомий практичний досвід і відпрацювали питання приймання техніки зв’язку і АУВ, її технічного обслуговування, перевірки працездатності в різних режимах роботи, ремонту, утилізації та документального супроводження всіх цих процесів. Навчились застосовувати отримані під час навчання теоретичні знання на практиці, приймати рішення в нестандартних ситуаціях, самостійно змогли оцінити рівень своєї підготовки для виконання завдань за призначенням і, завдяки чому, зможуть весь час який залишився для навчання у військовому коледжі присвятити підвищенню свого професійного рівня.

В кращу сторону за результатами військового стажування відмічаються курсанти: Бондарчук В.О., Бородуля М.А., Джафаров Я.З., Кабачок М.О., Уланова А.С., Еремешин М.В., Мальований В.М., Семенюк А.С.

Наступний етап підготовки випускників - Військове стажування, які наддасть змогу якісно підготуватись до підсумкової атестації випускників та подальшої служби у Збройних силах України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net