Курсанти ВІТІ взяли участь у міжнародній науковій конференції «ЕВРИКА-2020»

Добавлено: 08.10.2020 Переглянуто: 813

Сьогодні, відбулась Міжнародна наукова конференція студентів і молодих науковців з теоретичної та експериментальної фізики «ЕВРИКА – 2020». Конференція проходила у середовищі Microsoft Teams.

У секції D «КВАНТОВА ТЕОРІЯ, КВАНТОВА ІНФОРМАТИКА» курсанти:

Тищенко Є. В. виступив з темою – «Підтвердження корпускулярної природи світла»

Ткаченко Б.О., Широков М.М «Взаємодія протона і електрона в атомі водню».

У Секції F «АСТРОФІЗИКА ТА АСТРОНОМІЯ» на тему «Чому існує гравітація» доповіла Подгорнова Д.Я.

У заході також приймали участь провідні заклади України, серед яких: Національний університет «Львівська політехніка», Одеська національна академія зв’язку імені А. С. Попова та інші. Крім цього були виступи іноземних представників з США та республіки Туреччина.