Привітання Начальника інституту генерал-майора Віктора Остапчука з Днем працівників освіти

Добавлено: 04.10.2020 Переглянуто: 519

Шановні освітяни!

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.

Ваша професія є однією з найнеобхідніших, важливих, почесних та незамінних!

Ви – справжні майстри своєї справи, які вкладають частинку душі у курсантів. Ви – світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання – запорука успішного виховання наших курсантів.

В день Вашого професійного свята бажаємо Вам, шановні освітяни, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.

З повагою начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут генерал-майор Віктор Остапчук