Курсанти інституту прийняли участь у XVIII Міжнародній молодіжній науково – практичній конференції «Історія розвитку науки, техніки та освіти»

Добавлено: 24.09.2020 Переглянуто: 372

У Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбулася XVIIІ Міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти» за темою: Людина у світі високих технологій.

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут на конференції із доповіддю представляли курсанти факультету телекомунікаційних систем молодший сержант Євген Тищенко, солдат Діана Подгорнова, Михайло Широков, Богдан Ткаченко науковий керівник професор кафедри математики та фізики доктор педагогічних наук, кандидат фізико-математичних наук професор Богдан Арсентійович Сусь.

Детальна інформація:

Природа гравітаційного притягування тіл (Подгорнова Д.Я., Сусь Б.А.)

Дослід Майкельсона як підтвердження корпускулярної природи світла (Тищенко Є.В., Сусь Б.А.)

Особливості утворення атома водню (Ткаченко Б.О., Широков М.М., Сусь Б.А.)

Бажаємо курсантам подальших творчих успіхів та наукових досягнень!