26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Шановні батьки курсантів 1-го курсу та гості нашої сторінки!

Добавлено: 15.09.2020 Переглянуто: 891

Із радістю повідомляємо Вам, що урочиста церемонія складання Військової присяги курсантами 2020 року набору відбудеться 19 вересня об 09.00 на території Меморіального комплексу Національний музей історії України у Другій світовій війні (навпроти меморіалу Батьківщина – мати). Вхід на територію вільний.

У зв’язку із розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, батьки мають змогу побачити все дійство особисто, на визначеній дистанції, але, нажаль, не зможуть поспілкуватись віч-на-віч зі своїми дітьми.

Канікулярна відпустка для курсантів першого курсу спланована в грудні 2020 року.

Приємний бонус для усіх, хто не зможе бути присутніми на святковому заході: на офіційних сторінках ВІТІ у Facebook та Instagram буде організовано пряму трансляцію Присяги – 2020.

Після церемонії складання Військової присяги для прибувших батьків курсантів буде організовано зустріч з керівним складом факультетів, відповідно до всіх карантинних норм та вимог.

Наголошуємо, що передачі та зустріч з курсантами заборонені!

Дякуємо за увагу! Усім 36'6!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net