Курсанти відвідали експозицію «Український Схід»

Добавлено: 06.09.2020 Переглянуто: 767

Сьогодні, курсанти Військового інституту телекомунікації та інформатизації імені Героїв Крут відвідали Національний музей історії України у Другій світовій війні, а саме експозицію «Український схід», яка присвячена сучасним бойовим діям на Сході нашої держави.

Це унікальна виставка де зібрані справжні артефакти та експонати, зібрані музейниками, військовослужбовцями, родинами загиблих воїнів та журналістами.

До експозиції ввійшли експонати, документи, фотографії, особисті речі, книги, зброя, прапори підрозділів, дорожні вказівники й навіть автомобілі, на яких виконували бойові завдання героїчні українські захисники.