31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Практичні навчання з курсантами факультету «Інформаційних технологій в системах управління»

Добавлено: 24.06.2016 Переглянуто: 1229

23 червня 2016 року на базі військової частини-польова пошта В4126 з курсантами факультету «Інформаційних технологій в системах управління» були проведені практичні заняття.

Курсанти наочно побачили розгортання стаціонарного вузла зв’язку з’єднання з новітніми зразками техніки та рухомого вузла зв’язку.

Керівники заняття звернули особливу увагу на фортифікаційне обладнання місць для апаратних та їх маскування, яке використовується під час проведення антитерористичної операції на сході України. Військовослужбовці факультету практично виконали норматив по налагодженню супутникового зв’язку та входження у зв’язок на апаратурі супутникового зв’язку "TOOWAY".

В цілому заняття своєї мети досягло, курсанти отримали практичні навички щодо експлуатації і техніки зв’язку та розгортання вузлів зв’язку в зоні АТО.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net