Випускниками кафедри військової підготовки склали Військову присягу на вірність українському народові

Добавлено: 21.08.2020 Переглянуто: 1122

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбулась урочиста церемонія складання Військової присяги на вірність українському народові випускниками кафедри військової підготовки.

Протягом 2 років студенти цивільних ВНЗ старанно навчались військовій справі, задля такого омріяного результату - отримання військового звання "молодший лейтенант запасу".

21 серпня 2020 року 124 юнаків та дівчата склали Присягу на вірність Українському народові. У зв'язку з карантином, урочисті заходи проходили без гостей та в польових умовах: на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту.

Протягом двох років молодь опановувала загально-військові та профільні дисципліни в рамках навчання за 7 військово - обліковими спеціальностями:

• Організація захисту інформації та кібернетична безпека в інформаційно-комунікаційних системах (державне замовлення).
  • Застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів (крім підрозділів і військових частин зв’язку та радіотехнічного забезпечення авіації).
  • Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем.
  • Технічне забезпечення функціонування автоматизованих систем управління.
  • Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності.
  • Експлуатація та ремонт автомобільної техніки і гусеничних тягачів.
  • Організація морально-психологічного забезпечення військ (сил).

Старанне вивчення теорії, проходження практики, польові вишколи - неодмінно стануть в нагоді новоспеченим офіцерам.

Зі святом молодих офіцерів-запасу привітав начальник інституту генерал-майор Віктор Остапчук, а військовий капелан військової частини А 0415 отець Роман благословив на добру путь.

Молоде покоління поділилось, що багато із них хочуть бути справжніми офіцерами і мріють пов'язати своє життя із військовою справою.

• © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.