Дівчата нарівні з хлопцями складають вступні іспити до столичного ВІТІ (Армія Inform)

Добавлено: 06.08.2020 Переглянуто: 798

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут тривають вступні випробування для абітурієнтів, які виявили бажання здобувати вищу освіту у престижному навчальному закладі.

Юнаки та дівчата, розподілені на групи, складають іспит з фізичної підготовки, проходять професійно-психологічний відбір і поглиблене медичне обстеження. Нарівні з хлопцями долають випробування і дівчата. Щоправда, замість підтягування вони виконують комплексно-силову вправу.

Побажаємо всім абітурієнтам у ці напружені дні впевненості та максимальної самовіддачі. Для багатьох це іспит на мужність, перший крок на шляху до офіцерських зірок!

Повний текст статті Сайт Армія Inform