26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Етап загальновійськової підготовки осіб офіцерського складу за призовом

Добавлено: 09.07.2020 Переглянуто: 439

З першого липня 2020 року на базі батальйону забезпечення навчального процесу інституту почалися курси перепідготовки та підвищення кваліфікації громадян України, призваних на військову службу за призовом осіб офіцерського складу. На навчання прибуло 95 офіцерів-випускників військових кафедр. Основною метою навчання є перепідготовка та підвищення кваліфікації офіцерів перед призначенням їх на первинні посади, оновлення тактичних, спеціальних та технічних знань, практичних навичок і методичної майстерності.

Вже на протязі тижня під керівництвом викладачів кафедри загальновійськових дисциплін та кафедри технічного та метрологічного забезпечення проходять заняття з індивідуальної загальновійськової підготовки. Офіцери отримують знання з питань застосування первинних тактичних підрозділів в основних видах бойових дій, вогневої підготовки та основ будови основних зразків бойових машин військ зв’язку, засобів обслуговування, ремонту та евакуації, правил експлуатації техніки. З офіцерами були проведенні вогневі тренування з виконання вправи навчальних стрільб з автомату АК-74 та вправи з метання ручної протитанкової гранати.

Це лише початок тривалого навчання в ході якого офіцери отримають теоретичні знання та практичні навички. Бажаємо всім слухачам витримки та наснаги в оволодінні престижною професією військового-зв’язківця.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net