24 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з Військовим коледжем сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут 10.00 трансляції у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                         31 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомство з кафедрою захисту інформації та кіберзахисту (Спеціальність 125 Кібербезпека) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, до 31 жовтня 2020 рокуоголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Герої не вмирають! Відкриття меморіальної дошки загиблому в зоні АТО полковнику Ігорю Павлову

Добавлено: 16.06.2016 Переглянуто: 1281


В четвер, 16 червня 2016 року, в місті Києві по вулиці Драгоманова, 1-л на честь вшанування пам’яті полковника Ігоря Павлова, який загинув у зоні АТО, виявивши мужність, героїзм, відвагу і самовіддані дії під час виконання військового обов’язку з захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, на фасаді будинку де він мешкав зі своєю сімє’ю було урочисто відкрито меморіальну дошку.

Начальник кафедри тактико-спеціальної підготовки факультету захисту інформації, кандидат технічних наук, доцент полковник Павлов Ігор Миколайович був навічно зарахований до списку особового складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, згідно наказу міністра оборони України від 29.01.2016 №47.

Він був справжнім офіцером, високофаховим спеціалістом, науковцем, викладачем, патріотом України, людиною рідкісної доброти та порядності. Його завжди відрізняло почуття відповідальності за виконання отриманих завдань, високий професіоналізм, доброзичливість та увага до підлеглих. Це була людина з великої літери, в якій дивним чином поєднувались сильні, стрижневі риси характеру та велике серце й щедра душа. Йому було даровано сприймати чужий біль, як власний та розраджувати його. В приватному житті – це люблячий батько двох доньок та чоловік.

Полковник Ігор Павлов героїчно загинув 9 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання по забезпеченню зв′язку. У складі групи зв′язку військовослужбовці потрапили у засідку ворожих сил противника поблизу села Логвинове Донецької області. Під час нерівного бою, зазнавши тяжких кульових поранень, Ігор Миколайович та ще п’ять зв′язківців трагічно загинули. Указом Президента України №270/2015 від 15 травня 2015 року він нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

На заході були присутні – керівник апарату Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації Олег Кучук, депутат Київської міської ради Володимир Гончаров, який профінансував виготовлення меморіальної дошки, координатор громадського руху «Тут починається Київ» Геннадій Сінцов, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації участник АТО полковник Євгеній Степаненко, офіцери та курсанти інституту, рідні та близькі полковника Павлова. Атмосфера заходу була особливо зворушливою та щемною, особливо після виступу вдови загиблого полковника. Лунали щирі промови, супроводжувались інструментальними номерами оркестру, художнім читанням поезій.

Пам’ять героя вшанували покладанням квітів до меморіальної дошки під музичний супровід оркестру, а також проходженням урочистим маршем курсантів інституту. Вічна пам'ять! Адже людина буде жити стільки, скільки житимуть її справи та про неї пам′ятатимуть. Ігор Миколайович назавжди залишиться у наших серцях. Герої не вмирають!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх