03 жовтня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Шахи – поєднання спорту, мистецтва та інтелекту!

Добавлено: 02.06.2020 Переглянуто: 240

31 травня у стінах інституту відбувся турнір із шахів між курсантами факультету Інформаційних технологій. Недаремно саме цьому виду спорту організатори приділили увагу, адже шахи – є найбільш поширеною інтелектуальною грою у світі, яка має давню історію і безпосередньо стосується ЗС – символізує військові дії. Так як майбутнім офіцерам і воєначальникам необхідно вміти грамотно і швидко розробляти концепцію бою і виконувати поставлені завдання, є доцільним проводити подібні змагання “розуму і кмітливості” серед особового складу інституту.

У запеклих баталіях учасники намагалися продемонструвати свою майстерність, логіку, прорахувати кроки противника і здобути перемогу. Кожна гра була напруженою і динамічною, але водночас – надзвичайно цікавою. За підсумками змагань призові місця посіли наступні курсанти:

1 місце – солдат Ковальчук Дмитро Олексійович (281 навчальна група).

2 місце – солдат Попруга Роман Юрійович (262 навчальна група).

3 місце – солдат Кудряшов Арсен Денисович (291 навчальна група).

Керівництво Військового інституту та факультету щиро вітає переможців і бажає їм натхнення для подальшого розвитку і досягнення нових вершин!.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net