Терміни вступної кампанії 2020 у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут- з 01 серпня по 18 серпня                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

За скільки секунд має пробігти стометрівку майбутній військовий айтішник? (Армія Inform)

Добавлено: 27.05.2020 Переглянуто: 384

АрміяInform продовжує розповідати про перебіг вступної кампанії у військових навчальних закладах України. Цього разу наш кореспондент мав змогу поспілкуватись із заступником начальника з навчальної роботи Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут полковником Олексієм Сілком...

Повний текст статті Сайт Армія Inform

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net