6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Привітання начальника інституту з днем науки!

Добавлено: 16.05.2020 Переглянуто: 302

Дорогі науковці!

Я щиро вітаю вас із Днем науки!

Відомо, що розвиток науки – запорука зростання держави, а науковці – це інтелектуальний потенціал нації, її майбутнє. Сьогоднішнє свято є вшануванням людей творчої праці, ентузіастів, які не бояться експериментувати, досліджувати незвідане, є символом духовної свободи та розвитку особистості.

Я пишаюсь науковцями Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, адже завдяки Вам розвивається наука в галузі оборони нашої держави.

Я дякую за вашу важку працю, за досягнення й відкриття, за кожного фахівця, якого ви підготували. Саме науковці своїми досягненнями, напрацюваннями, знаннями, визначають місце нашого інституту серед інших вишів та державі загалом.

Бажаю вам, дорогі науковці, міцного здоров’я, родинного затишку та добробуту, професійних звершень та росту, нових відкриттів на славу науки задля добробуту українського народу!

З повагою,

ТВО начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

генерал-майор Віктор ОСТАПЧУК

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net