26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти-зв’язківці навчаються он-лайн з використанням платформи Cisco Webex (Армія Inform)

Добавлено: 13.04.2020 Переглянуто: 413

У зв’язку із пандемією майбутні ️зв’язківці навчаються он-лайн з використанням платформи Cisco Webex. Цей сервіс є світовим лідером у своїй галузі і на період пандемії надається безкоштовно. Це сприяє високому рівню спілкування між курсантами та викладачами.

Cisco Webex - це система для веб-конференцій з високою швидкістю передачі зображення. Дозволяє: планувати веб-конференції, розсилати запрошення, завантажувати матеріали, ініціювати веб-конференції.

До розширення застосування цього програмного забезпечення є можливість використання спеціальних інструментів: Whiteboard, віддалений контроль комп'ютера, сумісний доступ до файлів.

Обмеженням безкоштовної версії є наявність одного адміністратора веб-конференції та створення он-лайн групи до 25 осіб одночасно в конференції.

В останні роки, із розвитком ІТ технологій, світова практика показала, що це досить ефективна форма навчання для різних навчальних закладах.

Повний текст статті Сайт Армія Inform

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net