6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Звернення отця АНДРІЯ ЗЕЛІНСЬКОГО до курсантів ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 01.04.2020 Переглянуто: 325

Інколи дрібні речі, і правильне ставлення, стають найпотужнішою зброєю. В руках відважного і ВІДПОВІДАЛЬНОГО воїна.

Саме про відповідальність кожного, та силу духу, йшлося у зверненні отця АНДРІЯ ЗЕЛІНСЬКОГО, до курсантів ВІТІ імені Героїв Крут.

Андрій Зелінський особливого представлення не потребує. Він давно вже став знаною і публічною персоною не лише серед військових, а й в українському суспільстві загалом. Як військовий капелан одним із перших поїхав у район бойових дій на Схід країни. Розпочинав душпастирську діяльність у польовому храмі Архістратига Михаїла неподалік Слов`янська. Щодня до нього приходили бійці: на сповідь, за порадою і просто щиро поговорити. Потім були Краматорськ, Піски, Дебальцеве, Старогнатівка, Широкине... Особлива сторінка біографії священика — душпастирська служба в бригаді морської піхоти. Зараз отець Андрій Зелінський — заступник керівника Департаменту військового капеланства Української греко-католицької церкви.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net