6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

З днем народження, Тарасе! Вічна тобі Слава!

Добавлено: 09.03.2020 Переглянуто: 234

Сьогодні 9 березня 206-та річниця від дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча, Національного героя і символ України Тараса Григоровича Шевченка. Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут вшанували пам'ять, та поклали квіти до пам'ятника видатного Українця.

Тарас Шевченко у своїй творчості зобразив саме ті думки й настрої, які були важливими в житті українців його часу. Про те, що його творчість знайшла відгук у серцях людей, свідчить те, що в другій половині XIX — на початку XX століття чи не єдиною книжкою в більшості сільських хат України був «Кобзар», вірші з нього вчили напам'ять, за ним училися читати. Шевченкові вірші донині актуальні в наш час.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net