6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Рекордна вісімка - для всіх жінок

Добавлено: 08.03.2020 Переглянуто: 327


Сьогодні 8 березня курсанти та офіцери факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяли участь у І забігу Рекордна вісімка, що проходив на території мальовничого парку “Перемога”.

У парку було встановлено Національний рекорд в номінації “Найбільша листівка для жінок у вигляді бігового маршруту у конфігурації вісімки”, категорія “Найбільші об’єкти”. Сам маршрут дистанцією 8 кілометрів будувався у формі вісімки, де учасники пробігали дистанцію за цим маршрутом, що символічно утворює вісімку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх