26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Майбутні офіцери - зв’язківці запускають безпілотні авіаційні комплекси та будують повітряні телекомунікаційні мережі

Добавлено: 05.03.2020 Переглянуто: 432

Спираючись на досвід отриманий під час бойових дій на сході України у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут у підготовці офіцерського складу вже багато в чому перейшли на стандарти НАТО.

Так під керівництвом досвідчених викладачів кафедри "Спеціальних інфомаційних систем та робототехнічних комплексів" майбутні офіцери-зв’язківці факультетів Бойового застосування систем управління та зв’язку і Інформаційних технологій інституту на курсі посиленої підготовки проводять польові практичні заняття з дисципліни Бойове застосування безпілотних авіаційних комплексів.

Зокрема курсанти вдосконалюють практичні навички щодо формування польотного завдання для БПЛА, спостереження за польотом БПЛА-ретранслятора в автономному режимі, проводити перед польотну підготовку, збирати та розбирати БПЛА, відновлювати та проводити технічне обслуговування БПЛА у польових умовах. Вчаться отримувати та аналізувати відеоінформацію про противника в режимі реального часу.

Вивчення даної дисципліни для сучасного зв’язківця вкрай необхідна, тим паче, хто освоїв управління та роботу на БПЛА зможуть і в подальшому опановувати й інші типи високотехнологічної техніки, яка зараз надходить у війська – зазначив начальник кафедри полковник Ігор Панченко.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net