6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

«Вагоме та віще Тарасове слово»

Добавлено: 05.03.2020 Переглянуто: 204

«Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей- світочів, що стають дорогими для всього людства й що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя» О.Гончар.

В історію українського народу Т. Г. Шевченко ввійшов як полум’яний борець за його соціальне і національне визволення. Він виступав активним поборником прав, свобод, честі й гідності людини. Про Т. Г. Шевченка можна говорити, що він не тільки геніальний поет і художник, але й соціальний мислитель, філософ, історик, громадський діяч.

В Бібліотеці ВІТІ до Дня народження Тараса Григоровича Шевченка були проведені захід та виставка літератури «Вагоме та віще Тарасове слово».

Для експозиції підібрали літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Шевченка, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України. Книжкова виставка призначена допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

Працівники бібліотеки інституту Баштова А.В., Любченко І.Е., Малогулко Е.В., Мостовик Т.В. підготували для курсантів та працівників інституту тематичну книжкову виставку «Вагоме та віще Тарасове слово».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net