26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Курсанти - зв’язківці успішно склали комплексний екзамен з курсів посиленої підготовки в полі

Добавлено: 28.02.2020 Переглянуто: 394

На базі окремої бригади зв’язку Генерального штабу Збройних Сил України під керівництвом науково-педагогічних працівників кафедр інституту та досвідчених офіцерів бригади, які мають бойовий досвід в ООС, курсанти випускних курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут закріплювали свої знання та навички під час підсумкового контролю проведення першого етапу курсів посиленої підготовки у вигляді комплексного екзамену.

Під час теоретичної складової комплексного екзамену визначався рівень підготовки курсантів з фахових дисциплін та загальновійськових предметів ( тактичної, вогневої та інженерної підготовки). При виконанні практичних завдань курсанти відпрацьовували нормативи та навчальні завдання з розгортання пунктів управління різного рівня. Під час екзамену також приділялася увага відпрацюванню мінних та інженерних загороджень.

З метою об’єктивної оцінки набутих курсантами знань умінь та навичок до проведення комплексного екзамену були залучені інструктори 179-го об'єднаного навчально-тренувального центру. За результатами комплексного екзамену майбутні офіцери показали належний рівень теоретичних знань та добрі уміння та навички при відпрацювання практичної складової. По його результатам курсанти отримали відповідні сертифікати про успішне засвоєння курсу посиленої підготовки 2020.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net