6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Курсанти Військового інституту відвідали виставку Ukraine WOW

Добавлено: 26.02.2020 Переглянуто: 312


Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали виставку Ukraine WOW - про наших, українських, "вау!".

Про все найкраще, що є в Україні. Гостям арт-зони належило уявити, що вони подорожують по нашій країні на поїзді. По дорозі вони потрапляють в сім зон: "Купе", "Перше знайомство", "Бесіда по душам", "Сон", "Зупинка", "Здача купе", "Прибуття". Під час такої "подорожі", за задумом авторів, відвідувачі повинні заново відкрити для себе країну та дізнатися про неї багато нового.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх