Курсанти Військового інституту відвідали виставку Ukraine WOW

Добавлено: 26.02.2020 Переглянуто: 894

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали виставку Ukraine WOW - про наших, українських, "вау!".

Про все найкраще, що є в Україні. Гостям арт-зони належило уявити, що вони подорожують по нашій країні на поїзді. По дорозі вони потрапляють в сім зон: "Купе", "Перше знайомство", "Бесіда по душам", "Сон", "Зупинка", "Здача купе", "Прибуття". Під час такої "подорожі", за задумом авторів, відвідувачі повинні заново відкрити для себе країну та дізнатися про неї багато нового.