26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Заключне засідання екзаменаційної комісії Військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут

Добавлено: 25.02.2020 Переглянуто: 345

Сьогодні проводилося заключне засідання екзаменаційної комісії Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, яка проводила атестацію курсантів 3 курсу набору 2017 року в період з 17 по 25 лютого щодо здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”. Голова екзаменаційної комісії, полковник Сергій Артюх, відмітив достатньо високий рівень знань курсантів з питань дисциплін, які входили до складу комплексного екзамену та високу фізичну підготовленість випускників.

Здача екзаменів пройшла на високому організаційному рівні. Курсанти в основному показали добрі знання та вміння використовувати їх у практичній діяльності.

Позитивною стороною підготовки молодших спеціалістів є відповідність рівня освоєння телекомунікаційних та інформаційних технологій сучасним вимогам. Курсанти володіють практичними навичками на базі теоретичних знань.

Під час проведення екзамену з фізичного виховання курсантами коледжу був продемонстрований достатній рівень фізичної підготовленості. Високий розвиток фізичних якостей було визначено при виконанні вправ на силу (вправи №3 – підтягування на перекладині та №6а – згинання і розгинання рук в упорі лежачи), дещо нижчий – рівень розвитку витривалості (вправи №10 та №8 – біг на 1000 метрів та 3000 метрів). Всі випускники достатньою мірою оволоділи теоретичними знаннями, військово-прикладними рухомими навичками і методичними уміннями.

В цілому, голова екзаменаційної комісії, полковник Сергій Артюх відмітив рівень підготовки курсантів відповідає вимогам кваліфікаційних характеристик і дозволяє застосувати набуті знання у подальшій своїй службовій діяльності.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net