26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

День відкритих дверей

Добавлено: 23.02.2020 Переглянуто: 510


У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхні батьків. Серед відвідувачів - цивільна молодь з Києва та різних областей України. Охочих отримати військову освіту в цьому навчальному закладі та стати в майбутньому висококласним фахівцем зі зв’язку, комп’ютерних технологій, кібербезпеки виявило майже 100 осіб.

Заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко зазначив, що наш військовий виш готує фахівців у галузі телекомунікацій та інформатизації для всіх видів ЗСУ: Сухопутних військ, Повітряних Сил, ВМС, ДШВ, ССО, підрозділів ГУР МО України, МВС тощо. Після його закінчення випускник отримує, крім офіцерського звання, і цивільну спеціальність. Це престижно, бо людина зможе комфортно почуватися у війську, і в цивільному житті. Важливим є те, що з року в рік наші курсанти або випускники перемагають у більшості номінацій Національного оборонного хакатону та Хакатоні країн НАТО. Так, щойно команда програмістів ВІТІ щойно повернулася із Германії переможцями, зайнявши друге призове місце серед команд програмістів країн НАТО.

На відвідувачів чекало багато корисної та цікавої інформації, виставок, демонстрацій тощо. Начальники кафедр, викладачі, старшокурсники вишу розповіли присутнім за якими спеціальностями здійснюється підготовка курсантів, як вони впроваджують передові методи навчання, освоюють нову сучасну апаратуру зв’язку, займаються розробкою зразків озброєння та програмного забезпечення із застосуванням штучного інтелекту та працюють в рамках великих проектів, наприклад створення безпілотних авіаційних комплексів ретрансляторів.

Також потенційні вступники та їхні батьки оглянули сучасну спортивну базу інституту, їдальню і спальні приміщення. Відвідали стрілецький та інтерактивний лазерний тир, продемонструвавши свої здібності.

Будемо раді бачити у новому навчальному році всіх охочих стати курсантами ВІТІ.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх