Чемпіонат «Студентська ліга» міста Києва з баскетболу

Добавлено: 20.02.2020 Переглянуто: 916

19 лютого в рамках чемпіонату студентської ліги міста Києва, наша команда «ВІТІ» приймала на своєму майданчику команду КНУ ім. Шевченка.

Перша половина пройшла при рівній боротьбі та закінчила за рахунком 32:28 в користь нашої збірної. На другу половину наша команда вийшла на майданчик зовсім з іншим настроєм та почала показувати зовсім іншу гру, в результаті чого наші хлопці здобули другу перемогу поспіль в рідних стінах з рахунком 68:42.

Кращими гравцями матчу стали : Огневой Дмитро ( 37 курс ) 24 очки, Нестерук Максим ( 36 курс ) 16 очок, Лазоренко Євгеній ( 36 курс ) 13 очок та Білий Олег ( 16 курс ) 11 очок.

Вітаємо команду з перемогою!