6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Чемпіонат «Студентська ліга» міста Києва з баскетболу

Добавлено: 20.02.2020 Переглянуто: 216

19 лютого в рамках чемпіонату студентської ліги міста Києва, наша команда «ВІТІ» приймала на своєму майданчику команду КНУ ім. Шевченка.

Перша половина пройшла при рівній боротьбі та закінчила за рахунком 32:28 в користь нашої збірної. На другу половину наша команда вийшла на майданчик зовсім з іншим настроєм та почала показувати зовсім іншу гру, в результаті чого наші хлопці здобули другу перемогу поспіль в рідних стінах з рахунком 68:42.

Кращими гравцями матчу стали : Огневой Дмитро ( 37 курс ) 24 очки, Нестерук Максим ( 36 курс ) 16 очок, Лазоренко Євгеній ( 36 курс ) 13 очок та Білий Олег ( 16 курс ) 11 очок.

Вітаємо команду з перемогою!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net