Здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

Добавлено: 20.02.2020 Переглянуто: 665

18 лютого 2020 року у Військовому коледжі сержантського складу відбулося перше організаційне засідання екзаменаційної комісії по проведенню атестації щодо здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», яка проводиться в період з 17 по 25 лютого 2020 року.

Всі курсанти повністю виконали вимоги навчальних планів, програм підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти “молодший спеціаліст” та рішенням Педагогічної ради і наказом начальника коледжу допущені до атестації.

З 18 по 25 лютого 2020 курсанти випускного третього курсу ВКСС ВІТІ приступили до здачі державних іспитів зі спеціальності та фізичної підготовленості.

Бажаємо успіхів в успішній здачі екзаменів!