6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст»

Добавлено: 20.02.2020 Переглянуто: 206

18 лютого 2020 року у Військовому коледжі сержантського складу відбулося перше організаційне засідання екзаменаційної комісії по проведенню атестації щодо здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст», яка проводиться в період з 17 по 25 лютого 2020 року.

Всі курсанти повністю виконали вимоги навчальних планів, програм підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем вищої освіти “молодший спеціаліст” та рішенням Педагогічної ради і наказом начальника коледжу допущені до атестації.

З 18 по 25 лютого 2020 курсанти випускного третього курсу ВКСС ВІТІ приступили до здачі державних іспитів зі спеціальності та фізичної підготовленості.

Бажаємо успіхів в успішній здачі екзаменів!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net