26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).                                                

Кібергігєна

Добавлено: 19.02.2020 Переглянуто: 509


В еру інформаційних технологій та глобальних мереж дуже важливо розуміти, як захистити свою інформацію, критичну інформаційну інфраструктуру від зловмисників, та яким чином сприяти стабільному та захищеному розвитку суспільства в сфері інформаційних технологій шляхом набуття людиною, працівником, військовослужбовцем свідомості в кіберсередовищі.

18 лютого в рамках освітньої роботи курсанти та офіцери кафедри “Захисту інформації та кіберзахисту”, стали учасниками курсу “Вступ до кібергігєни”. В ході проведення розширеного обговорення проблемних питань щодо кібергігієни в державних та комерційних організаціях та закладах були розглянуті поширені типи кібератак, злам паролів та способи захисту від них, правильне використання USB-флеш-накопичувачів, важливість оновлення сигнатур вірусів та кібер інцидентів, способи захисту інформаційної інфраструктури організації та інші цікаві теми. Після закінчення лекцій учасники провели досить цікаві дискусії щодо обміну досвідом та отримали сертифікати.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх