Кібергігєна

Добавлено: 19.02.2020 Переглянуто: 1245

В еру інформаційних технологій та глобальних мереж дуже важливо розуміти, як захистити свою інформацію, критичну інформаційну інфраструктуру від зловмисників, та яким чином сприяти стабільному та захищеному розвитку суспільства в сфері інформаційних технологій шляхом набуття людиною, працівником, військовослужбовцем свідомості в кіберсередовищі.

18 лютого в рамках освітньої роботи курсанти та офіцери кафедри “Захисту інформації та кіберзахисту”, стали учасниками курсу “Вступ до кібергігєни”. В ході проведення розширеного обговорення проблемних питань щодо кібергігієни в державних та комерційних організаціях та закладах були розглянуті поширені типи кібератак, злам паролів та способи захисту від них, правильне використання USB-флеш-накопичувачів, важливість оновлення сигнатур вірусів та кібер інцидентів, способи захисту інформаційної інфраструктури організації та інші цікаві теми. Після закінчення лекцій учасники провели досить цікаві дискусії щодо обміну досвідом та отримали сертифікати.