26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Культурологічна робота з курсантською молоддю

Добавлено: 15.02.2020 Переглянуто: 357

В системі культурологічної роботи з курсантською молоддю доцентом кафедри загальновійськових дисциплін працівником ЗСУ Бірюковим П.В. у було організовано перегляд курсантами 3 курсу факультету телекомунікаційних систем художнього фільму «1917».

Фільм режисера Сема Малека показує події І світової війни на полях бойових зіткнень Європи. Двом молодим капралам британської армії Скофілду та Блейку поставлено завдання прорватися через ворожу територію з донесенням до командування другого Девонського полку про скасування наступу через підготовлену німцями пастку. Від виконання бойового завдання залежить доля 1600 солдат.

Перегляд фільму, основаному на реальних історичних фактах, вчить по новому подивитись на справжній зріз війни, прослідкувати хронометрію військової драми.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net