6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Захист кваліфікаційних робіт

Добавлено: 11.02.2020 Переглянуто: 296


10 лютого в інституті розпочався захист курсантами четвертого курсу кваліфікаційних робіт для здобуття рівня вищої освіти “бакалавр”.

Дуже вразила атмосфера, яка панувала перед захистом. Курсанти майже не хвилювалися. Роки навчання у доброзичливій атмосфері, яка завжди панувала на кафедрах інституту, не лише дали курсантам знання, достатні для того, щоб гідно виконати і представити свою бакалаврську роботу, але й впевненість в своїх силах, як спеціалістів в даній галузі.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх