22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Захист кваліфікаційних робіт

Добавлено: 11.02.2020 Переглянуто: 220

10 лютого в інституті розпочався захист курсантами четвертого курсу кваліфікаційних робіт для здобуття рівня вищої освіти “бакалавр”.

Дуже вразила атмосфера, яка панувала перед захистом. Курсанти майже не хвилювалися. Роки навчання у доброзичливій атмосфері, яка завжди панувала на кафедрах інституту, не лише дали курсантам знання, достатні для того, щоб гідно виконати і представити свою бакалаврську роботу, але й впевненість в своїх силах, як спеціалістів в даній галузі.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net