6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Атестація курсантів 4-х курсів інституту

Добавлено: 08.02.2020 Переглянуто: 509

07 лютого 2020 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочала свою роботу екзаменаційна комісія щодо атестації курсантів за ступенем вищої освіти «бакалавр».

В перший день відбулося організаційне засідання, на якому були присутні: голова екзаменаційної комісії – начальник управління зв'язку та інформаційних систем Командування Сил спеціальних операцій Збройних Сил України полковник АРТЮХ Сергій Олексійович, голови підкомісій, командування інституту, керівники структурних підрозділів, науково-педагогічні працівники інституту та курсанти 4-го курсу.

В своєму виступі голова екзаменаційної комісії вказав на необхідності об’єктивної оцінки рівня підготовки курсантів, системної роботи голів підкомісій щодо аналізу діяльності факультетів та кафедр, відпрацюванню пропозицій щодо подальшого вдосконалення освітньої діяльності в інституті.

Побажаємо майбутнім бакалаврам успіхів у подальшому складанні іспитів та захисті атестаційних робіт.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net