6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Вшанування пам'яті героїв Крут на залізничній станції КРУТИ

Добавлено: 29.01.2020 Переглянуто: 300

Щорічно на станції Крути проходять заходи вшанування пам'яті молодих українських студентів полеглих у нерівному бою студентів. З'їжджаються небайдужі з усіх областей України і віддають данину величному подвигу героїв, середній вік яких не перевищував 17 років. Цього року курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут факультету інформаційних технологій також приєдналися до заходів вшанування пам'яті.

Вони побували на станції Крути, відвідали музей та пройшли урочистим маршем, а курсант 271 навчальної групи солдат Сорока Дарина виступила з доповіддю, в якій акцентувала увагу на основних аспектах подвигу крутянських та чинників, що призвели до трагічних подій того бою. Курсанти із зацікавленням та задоволенням поринули у славні сторінки минулого українського народу та вшанували пам'ять всіх героїв, полеглих за незалежність України, як в 1918 році, так і тих, хто віддає свої життя за рідну землю і сьогодні.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net