22 лютого 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ за адресою: Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту                         Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Вперше в українському війську розпочалися курси з кіберзахисту для офіцерів-зв`язківців (АрміяInform)

Добавлено: 28.01.2020 Переглянуто: 350

Початкові курси з кіберзахисту для офіцерів підрозділів та частин військ зв’язку ЗСУ розпочалися 27 лютого і триватимуть три місяці. Заплановано підготовку молодших офіцерів задля зміцнення і розвитку системи кіберзахисту на тактичному й оперативно-тактичному рівні: від військової частини до оперативного угруповання. Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Повний текст статті АрміяINFORM

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net