26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Почути, підтримати, допомогти

Добавлено: 23.01.2020 Переглянуто: 316

Почути, підтримати, допомогти - саме під таким гаслом був організований для курсантів факультету телекомунікаційних систем ВЕЧІР ВІДПОВІДЕЙ І ЗАПИТАНЬ який є одним із форм внутрішньо-комунікативної роботи, де кожен зміг задати питання та отримати змістовну відповідь, були роз'яснені нові зміни в законодавстві щодо соціального захисту військовослужбовців.

Проведення такої внутрішньо-комунікативної роботи заступником начальника факультету з МПЗ у формі вечорів та запитань формує морально-психологічну стійкість курсантів та згуртовує колектив. Також встановлюються взаємодія та дружні контакти з командуванням факультету, які в комплексі виховних заходів формують позитивний соціально-психологічний клімат.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net