6 червня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН (ІНЖЕНЕР З АВТОМАТИЗОВАНИХ СИСТЕМ УПРАВЛІННЯ - підготовка за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології) 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 12.30 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Герої ДАП

Добавлено: 21.01.2020 Переглянуто: 281

Час - найкращий лікар. Проте навіть він не змозі стерти із нашої пам'яті кривавих та доленосних моментів декількох останніх років історії України і змусити нас ізолюватися від тих випробовувань, які нелегко зносить держава.

З метою вшанування пам'яті героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності, курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку відвідали Національний військово-історичний музей. Особливу увагу приділялося подвигам Кіборгів. Саме Вони, в ці холодні дні січня, з вірністю своєму службовому обов'язку хоробро стояли в Іловайському котлі.

В такі моменти, коли ти занурюєшся у слово "війна" через факти, уявлення про жорстокість, якою охоплені ці події, стають чіткішими. Дух стає загартованішим та закріплюється усвідомлення того, що за свободу своєї нації завжди треба боротися.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net