26 вересня 2020 року о 10:00 запрошуємо юнаків, дівчат та їх батьків на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ОНЛАЙН - Знайомся з Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут 10.00 трансляція у Інстаграм - @viti_krut; 10.00 трансляція у Live in Facebook Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (група)                                          УВАГА, оголошено додатковий набір з 1 вересня до 31 жовтня 2020 року на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: 067-969-29-32, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Герої ДАП

Добавлено: 21.01.2020 Переглянуто: 336

Час - найкращий лікар. Проте навіть він не змозі стерти із нашої пам'яті кривавих та доленосних моментів декількох останніх років історії України і змусити нас ізолюватися від тих випробовувань, які нелегко зносить держава.

З метою вшанування пам'яті героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності, курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку відвідали Національний військово-історичний музей. Особливу увагу приділялося подвигам Кіборгів. Саме Вони, в ці холодні дні січня, з вірністю своєму службовому обов'язку хоробро стояли в Іловайському котлі.

В такі моменти, коли ти занурюєшся у слово "війна" через факти, уявлення про жорстокість, якою охоплені ці події, стають чіткішими. Дух стає загартованішим та закріплюється усвідомлення того, що за свободу своєї нації завжди треба боротися.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net