Інститут оголошує набір 2020 року до очної ад’юнктури. Детальна інформація - Наука -> Ад'юнктура і докторантура

Вифлеємський вогонь миру прибув в Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 14.01.2020 Переглянуто: 290

14 січня в приміщенні Центру морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали прекрасний душевний захід– розповсюдження скаутською організацією «Пласт» Вифлеємського вогню миру – 2020. А також привезли частинку вогника ніби до великої сім'ї – до нашого славетного навчального закладу.

Ідея передати чудесний вогник військовим міста Київ від скаутської організації була з радістю підтримана Військовим інститутом телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Під час заходу скаути розповіли про свою місію, заспівали пісню та поширили між бажаючими військовослужбовцями Вифлеємський вогонь.

Вифлеємський вогонь миру 15 грудня прибув до України. Поширення Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Яка цього року стала офіційною в Україні.

Сам вогник та його проста символіка позитивно сприйнялися українцями і впродовж останніх років для багатьох з нас Вогонь став доповненням під час святкування Різдва Христового.

Приєднуйтесь до цього прекрасного дійства і Ви!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net