Терміни вступної кампанії 2020 у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут- з 01 серпня по 18 серпня                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови та літератури імені Петра Яцика

Добавлено: 26.12.2019 Переглянуто: 532

З метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді, відповідно до Указу Президента України від 09.09.2007 року № 1078, Положення про організацію та проведення у Збройних Силах України Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 29.08.2014 № 580, 24 грудня 2019 року на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін відбувся І етап конкурсу.

Конкурсу запам’ятався справжньою конкурентною боротьбою. Попри досить високий рівень складності завдань, курсанти продемонстрували чудові знання граматики української мови та справжній креатив під час написання творчих робіт.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net