Терміни вступної кампанії 2020 у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут- з 01 серпня по 18 серпня                                          З 01 вересня 2020 року в Інституті розпочнуться курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Детальна інформація - Вступникам -> Курси лідерства офіцерського складу тактичного рівня

Відбувся ІІІ (міський) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Добавлено: 24.12.2019 Переглянуто: 459

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проходить у чотири етапи (шкільний, районний, обласний та фінальний). Фінальний етап змагання проводився одночасно в усіх регіонах України за єдиними завданнями, підготовленими МОН для кожної вікової категорії учасників окремо. Так, 14 грудня 2019 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбувся ІІІ (міський) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У конкурсі взяли участь: учні ЗЗСО (5-11 класи), студенти ЗВО І-ІІ рівнів акредитації, студенти закладів професійної освіти, курсанти та студенти ЗВО ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Серед курсантів ЗВО (міського) етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка перемогу здобули курсанти нашого інституту:

Друге місце: солдат Сорока Дарина.

Третє місце: солдат Дяченко Анастасія.

Бажаємо нашим курсантам перемоги у фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка та отримання стипендії Президента України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2020.

vitiinfo@post.mil.gov.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net