Навчання курсантів інституту в навчальному центрі DEPS

Добавлено: 21.12.2019 Переглянуто: 836

12 грудня курсанти факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшли навчання у навчальному центрі DEPS де відбувся випуск групи за напрямом "Побудова та технічна експлуатація ВОЛЗ". У відповідності до програми навчання були проведені теоретичні заняття з основ побудови сучасних мереж доступу, з основ волоконної оптики, порядку проектування та побудови волоконно-оптичних ліній зв’язку, з активних та пасивних компонентів лінійного тракту ВОЛЗ, з порядку розрахунку та побудови оптичних мереж доступу, з урахуванням їхніх особливостей, з принципів роботи активного обладнання в мережах Ethernet та PON. Крім того, були розглянуті питання щодо застосування інструментів для оброблення оптичних кабелів, вимірювальні прилади, їх характеристики та методи проведення вимірювань. На практичних заняттях слухачі отримали та закріпили свої навички в оброблюванні кабелів різноманітних конструкцій, зрощуванні оптичних волокон на зварювальному апараті View-3 (Inno Instrument Inc.) та DVP-740, монтажі популярних оптичних муфт FOSC-PM та FOSC TA-400.

За результатами навчання курсанти отримали сертифікати.

Вітаємо наших курсантів з черговим етапом до опанування спеціальності підготовки.